Tipy na dárky pro ženy

Přinášíme Vám pár tipů, jakým dárkem potěšit své ženy, partnerky nebo jen kamarádku.

Dárky pro ženy by měli potěšit, překvapit a ukázat, co k darované osobě cítíte. Samozřejmostí je nějaká pěkná kytička, bonboniéra a k tomu třeba nějaký dárek z uvedených níže. Ženy chtějí být obdarovávány, tak jim udělejte radost i když zrovna neslaví narozeniny nebo nejsou Vánoce.


Tipy na dárky pro ženy:


Masáž lávovými kameny   Masáž lávovými kameny
Inteligentní plastelína je bláznivá hračka, s kterou strávíte hodně svého času. Natahuje se, skáče jako míč, trhá se jako papír a tříští se jako porcelán.
Kvetoucí čajeKvetoucí čaje
Čaj, při jehož zalití Vám v konvičce před očima rozvíjí a kvete čajový květ. Všechny čaje jsou vyráběny ručně a doplněny květy a okvětím rozličných rostlin. Tato kombinace nejenom lahodně chutná, ale dodává i na kráse při louhování čajových lístků.
Pojmenujte si hvězduPojmenujte si hvězdu
Sneste své milé kousek večerního nebe k nám na zem a překvapte ji romantickým gestem při noční procházce, když jí u prohlížení noční oblohy budete moci oznámit, že ta jedna konkrétní hvězda je pojmenovaná právě po ní - právě takhle můžete překvapit s dárkem Pojmenujte si hvězdu.
Paul Bocuse konvička Paul Bocuse konvička na olej a ocet
Značková servírovací efektní dvojitá láhev na dřevěné podložce se dvěma otvory a zátkami pro dochucení octem a olejem přímo na stole.
Vonná relaxační sadaVonná relaxační sada
Růžová relaxační sada s aromasvíčkami, tyčinkami s podstavcem a voňavým polštářkem je uložena v dárkové krabičce. Hýčkejte svoji ženu...


Věříme, že jsme Vám pomohli s výběrem a že Vaše ženy, partnerky nebo kamarádky budou mít z Vašeho dárku velkou radost.


Tipy na dárky pro ženy