Tipy na dárky pro muže

Přinášíme Vám pár tipů, jakým dárkem potěšit své muže, partnery nebo jen kamarády..

Dárky pro muže by měli potěšit, překvapit a ukázat, co k darované osobě cítíte. Muži chtějí něco extra. Doporučujeme z Vašeho muže "udělat" lorda, potěšit ho krásným perem nebo mu koupit kvalitní lahvinku. Kafaře můžete potěšit vzácnou cibetkovou kávou a siláka třeba Powerballem.

Tipy na dárky pro muže:


Staňte se skotským lordem   Staňte se skotským lordem
Tento set dokumentů Staňte se skotským lordem umožňuje každému zájemci získat šlechtický titul. Podle skotského šlechtického práva se totiž "urozeným" stává každý majitel půdy. Je poté oprávněn používat skotský ekvivalent Lorda - Laird.
Kuličkové pero ParkerKuličkové pero Parker
Darujte kvalitní psací potřeby značky Parker. Osobitý psací nástroj z lisovaného plastu ABS v oranžové barvě s doplňky pokovenými 23 karátovým zlatem.
Značková whiskyZnačková whisky
Revoluční balení tří whiskey v jediné láhvi - Black Label, Reserve a Single Malt...Jedinečný produkt v jedinečném balení!
Cibetková káva Cibetková káva
Pokud jste kávovými labužníky, pak byste jistě měli ochutnat tuto cibetkovou kávu. Tato vynikající káva je jedna z nejvzácnějších druhů kávy na světě. Vzácná je z toho důvodu, že za jeden rok se vyrobí pouze 500 kilogramů. Tento druh kávy je znám pod jménem Kopi Luwak. Káva má intenzivní, ale jemnou chuť a po vypití necítíte v ústech nepříjemnou pachuť.
PowerballPowerball
Powerball je unikátní posilovací, relaxační a zábavný ruční gyroskop. Verze Pro obsahuje i digitální počítadlo.


Věříme, že jsme Vám pomohli s výběrem a že Vaši muži, partneři nebo kamarádi budou mít z Vašeho dárku velkou radost.

Tipy na dárky pro muže