Tipy na dárky pro děti

Dárky pro děti by měli být nejen zábavné, ale měli by být i poučné, rozvíjet myšlení, postřeh nebo paměť. Mezi dětmi oblíbené dárky patří např. domácí mraveniště, inteligentní plastelína. Klukům udělá určitě radost i zábavné společenské hry, lego a různé stavebnice. Holkám udělá radost plyšák nebo dvd s nějakým filmem pro děti.


Tipy na dárky pro děti:

Inteligentní plastelína   Inteligentní plastelína
Inteligentní plastelína je bláznivá hračka, s kterou strávíte hodně svého času. Natahuje se, skáče jako míč, trhá se jako papír a tříští se jako porcelán.
Plyšoví mikrobiPlyšoví mikrobi
Plyšová zvířátka, která vypadají jako malí mikrobi - akorát miliónkrát větší než jejich skutečná velikost! Každý plyšák má velikost kolem 13 až 18 cm a obsahuje obrázek skutečného mikroba, kterého reprezentuje. Tím se stává perfektním výukovým nástrojem pro rodiče a učitele, stejně tak jako zábavným dárkem pro kohokoli, kdo má alespoň trochu smysl pro humor.
Hra SudokuElektronické sudoku
Populární hra Sudoku v elektronickém provedení s podsvíceným displejem a dotykovým perem, nabízející několik milionů kombinací, mnoho stupňů obtížnosti, možnost hrát na čas, vrátit tah, možnost dát si napovědět a hlásit nesprávný tah.
Glow Brick Glow Brick
Glow Brick je nádherná dekorace do obýváku nebo ložnice. ro jemně zelené osvětlení nočního nebo konferenčního stolku nepotřebujete žádné baterie nebo elektrickou zásuvku. Žárovka, která je uvnitř akrylátové kostky je plná velmi silného fosforu, který se přes den nabíjí pomocí denního světla a přes celou noc vyzařuje zelené světlo.
RC modelyRC hračky pro kluky
Který kluk by nechtěl dostat nějaký ten RC model na dálkové ovládání?


Věříme, že jsme Vám pomohli s výběrem a že Vaše děti budou mít z Vašeho dárku velkou radost.

Tipy na dárky pro děti